WordPress Developer

Chcesz być częścią młodego, dynamicznego zespołu olsztyńskich developerów?
Dołącz do nas, realizuj ambitne projekty i rozwijaj się z CORMO!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia
  • Świetne warunki pracy: nowoczesne biuro w centrum Olsztyna
  • Naukę języka angielskiego
  • Owocowe poniedziałki i środy oraz pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz w gronie miłych i uśmiechniętych ludzi
  • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna

Opis stanowiska:

  • Tworzenie stron internetowych
  • Utrzymywanie spójności kodu
  • Współpraca z zespołem specjalistów technicznych i nietechnicznych
  • Proponowanie nowych rozwiązań
  • Dzielenie się wiedzą z resztą zespołu

Wymagania:

  • Dobra znajomość PHP
  • Bardzo dobra znajomość API CMS WordPress
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych, szczególnie w technologii PHP + MySQL
  • Znajomość HTML5 i CSS3
  • Umiejętność pisania własnych rozszerzeń (wtyczki, moduły, komponenty) do CMS WordPress
  • Udokumentowane doświadczenie we wdrażaniu stron na WordPress (portfolio)

Nie zwlekaj! CV wyślij na adres mailowy: [email protected]