Aplikacje Mobilne

Świat technologii przenosi się do urządzeń mobilnych, my jesteśmy w tym pomocni! Od lat tworzymy natywne aplikacje mobilne spełniając potrzeby klientów.

Aplikacje Mobilne – Cormo Mobile Guide

Jednym z naszych sztandarowych rozwiązań jest system Cormo Mobile Guide, który umożliwia tworzenie mobilnych przewodników turystycznych. Modułowa budowa naszego przewodnika pozwala na dostosowanie aplikacji do indywidualnych potrzeb klienta. Intuicyjne zarządzanie całym systemem z poziomu wygodnego panelu, dostępnego na stronie www stanowi dodatkowy atut.

Przewodniki pełnią funkcję informacyjną o mieście, regionie czy konkretnej tematyce. Ciekawe zaprezentowanie lokalizacji pozwala zwiększyć zainteresowanie turystów takim miejscem. Nasze aplikacje mobilne stanowią więc istotne narzędzie dla lokalnych organizacji turystycznych i władz samorządowych w zwiększaniu atrakcyjności turystycznej regionu.

Dedykowany moduł turystyczny, zapewnia dostęp do bazy usług noclegowych i gastronomicznych, informacji o możliwych formach wypoczynku i ciekawych atrakcjach. Nawigator, wykorzystujący geolokalizację zapewnia nawigację po szlakach turystycznych. Możliwe jest również skorzystanie z modułu aktywizującego użytkowników, który wykorzystuje moduł GPS do zabaw edukacyjnych z elementami grywalizacji. Moduły aktualności i kalendarz wydarzeń, mogą stanowić doskonały kanał komunikacji z mieszkańcami miasta czy regionu. Jednocześnie oferują dostęp do bogatej bazy artykułów czy informacji lokalnych. Wszystko uzupełnione powiadomieniami push, przez co użytkownik nie musi aktywnie korzystać z aplikacji mobilnej, aby być informowanym o wspomnianych wyżej wydarzeniach.

Nasze rozwiązanie jest na tyle elastyczne, że pozwala na realizację najśmielszych pomysłów klienta. I tak w naszych przewodnikach znaleźć można moduł rozkładów komunikacji miejskiej czy asystent głosowy. Dodatkowe funkcje to syntezator mowy (pozwala na odczytywanie na głos treści z aplikacji mobilnej, co stanowi istotne wsparcie dla osób niedowidzących) oraz rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality – nakładanie zdjęć z charakterystycznymi dla okolicy miejscami).

Masz pomysł, który chciałbyś zrealizować w mobilnym świecie? Skontaktuj się z nami: [email protected]

Dedykowane rozwiązania dla klientów

Przesuń w prawo

Przewodniki mobilne

Przesuń w prawo