Luxdom

Innowacyjne narzędzie, które w prosty sposób pozwoli wykonywać wiele ważnych czynności związanych z budynkiem, w którym mieszkasz oraz najbliższym otoczeniem.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie stworzyliśmy aplikację mobilną LuxDom. Jest to łatwe w obsłudze narzędzie, które w jednym miejscu, w Twoim smartfonie, zgromadzi najważniejsze informacje dotyczące budynku, w którym mieszkasz oraz w prosty sposób pozwoli wykonać ważne czynności:

– możesz ekspresowo sygnalizować problemy: w ciągu kilku sekund zgłosisz usterkę, dokumentując ją zdjęciem lub wyślesz wiadomość do swojego administratora

– błyskawicznie skontaktujesz się ze swoim administratorem – jednym kliknięciem wykonasz telefon lub wyślesz wiadomość

– w każdej chwili, w bezpieczny sposób, sprawdzisz stan swoich płatności

– masz zapewniony dostęp do istotnych komunikatów dotyczących budynku, w którym mieszkasz i najbliższego otoczenia

– biorąc udział w ankietach możesz sam decydować w wielu ważnych sprawach

– dzięki ustawieniom PUSH będziesz na bieżąco informowany o przebiegu Twojego zgłoszenia czy wszystkich aktualnościach.

Zainstaluj aplikację już dziś! To darmowe i nowatorskie narzędzie sprawi, że wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał pod ręką w swoim smartfonie.

Przed pierwszym zalogowaniem skontaktuj się z biurem LuxDom, aby uzyskać identyfikator i kod aktywacyjny. Następnie zaloguj się i ustal indywidualny 4-cyfrowy PIN, za pomocą którego błyskawicznie i bezpiecznie będziesz logować się do aplikacji.