Aplikacje

Cormo od początku swojego istnienia, zajmuje się również tworzeniem aplikacji mobilnych dla swoich klientów, jak również wprowadzaniem na rynek własnych rozwiązań.

Każdy projekt dopracowujemy w najdrobniejszym szczególe, proponujemy indywidualne i niestandardowe rozwiązania aby satysfakcja naszych klientów była maksymalna, a przygotowane przez nas aplikacje stanowiły skuteczne i nowoczesne narzędzie do osiągania zakładanych celów.

Jak pracujemy?

Opracowanie koncepcji i konsultacji pomysłów z klientem – Zbieramy jak największą ilość informacji dotyczących projektu, aby przedstawić wizję aplikacji, która będzie jednocześnie spełniać wymagania klienta i odpowiadać na potrzeby użytkowników.

Zaprojektowanie interfejsu i szaty graficznej aplikacji – Dokładamy wszelkich starań aby korzystanie z aplikacji było proste, przyjemne i wygodne. Mając na uwadze, że szata graficzna i funkcjonalności to kluczowe czynniki popularności aplikacji, projektujemy dbając o wszelkie detale.

Programowanie i testy aplikacji na dostępnych platformach – Tworzymy oprogramowanie zgodnie ze standardami i w oparciu o dobre praktyki najpopularniejszych systemów operacyjnych. Naszym priorytetem jest płynne i bezbłędne działanie aplikacji.

Umieszczanie gotowego produktu w sklepach Google Play i App Store, oraz aktywna promocja aplikacji – Dzięki odpowiedniej optymalizacji zadbamy aby każdy potencjalny użytkownik mógł łatwo odnaleźć aplikację w sklepie. Dodatkowo oferujemy naszym klientom własne kanały reklamowe, narzędzia i doradztwo w promocji aplikacji w celu zwiększenia ilości pobrań.