Olsztyński zespół zespół programistów poszukuje osoby na stanowisko: Programista PHP

Opis stanowiska:

  • Tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii i frameworków.
  • Projektowanie aplikacji.
  • Integracje własnych aplikacji z zewnętrznymi systemami.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP.
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych.
  • Praktyczna umiejętność programowania obiektowego.
  • Znajomość usług sieciowych SOAP / REST.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność korzystania z repozytoriów Git/SVN.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność oraz poczucie humoru.

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • Zend, Symfony, Laravel.
  • JavaScript, jQuery.
  • obsługi pada Playstation 4.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Uczestniczenie w dużych i małych projektach, zarówno własnych jak i zewnętrznych.
  • Ciekawą pracę, która będzie sprawiała przyjemność.
  • Przyjazną atmosferę w biurze, w którym będziesz czuł się jak w domu.
  • Współpracę z młodym, ale i doświadczonym zespołem.
  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość okazjonalnej pracy zdalnej.
  • Swoboda w doborze narzędzi, wygodne stanowisko pracy.
  • Udział w branżowych szkoleniach i konferencjach.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport