Analiza twoich potrzeb

Potrzebujesz systemu, strony www albo aplikacji mobilnej? Zgłoś się do nas ze swoim pomysłem, a pomożemy Ci przekształcić go w projekt. Słuchamy naszych klientów i staramy się im pomóc już na wczesnym etapie pracy. Możesz na nas liczyć – dokładnie przeanalizujemy Twoją koncepcję, dodamy swoje uwagi i zasugerujemy ewentualne zmiany. Przedstawimy Ci także oczekiwane koszty całego przedsięwzięcia. Razem szybko określimy właściwy kierunek działania. Pamiętaj – dla nas liczą się tylko najlepsze rozwiązania!

Projekt funkcjonalny

Wiemy, że czas jest dla Ciebie ważny, dlatego gwarantujemy Ci terminowe wykonanie zleconego zadania. W projektach wykorzystujemy sprawdzone i popularne rozwiązania. Nasza praca jest w całości związana z technologiami i użytecznością – ponieważ orientujemy się w bieżących trendach, możesz być pewny, że zaproponujemy Ci najlepsze z aktualnie dostępnych rozwiązań. Naszą propozycję przedstawimy w formie funkcjonalnego projektu – dzięki temu dowiesz się nie tylko, jak Twój pomysł będzie wyglądać, lecz także jak będzie działać.

Wdrożenie

Gwarantujemy Ci najwyższej jakości usługi. Mamy doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu oraz utrzymywaniu systemów finansowych, pożyczkowych i księgowych. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron. Zanim otrzymasz kompletny system, poddamy go testom. Kiedy zyskamy pewność, że produkt jest gotowy do użytku, nauczymy Cię z niego korzystać. Dzięki nam obcowanie z technologią będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i wsparciem w codziennej pracy.

Utrzymanie systemu

Na początku projektujemy oprogramowanie, następnie wdrażamy je, a później pomagamy w utrzymaniu systemu, dbając o jego pełną dostępność. Zajmujemy się też administracją serwerów i poczty. Możesz zatem liczyć na naszą pomoc w czasie korzystania z systemu – w razie jakichkolwiek problemów od razu zagwarantujemy Ci odpowiednie wsparcie. Naszą pracą jest ułatwianie Twojej pracy!